Dotaz :-)

Irena - Airin :-) | 25.01.2015

Dobrý den paní Narin, koukala jsem na Vaše stránky. Je to milé a je vidět, že se zabýváte více styly. Ráda bych se zeptala zda Vaše studio
stále plně funguje ( chybí narozeniny 5.a 6,:-) ) Vaše stránky jakoby se zastavily.....Přijímáte nové členy? Tato otázka není sice aktuální, ale protože zvažuji přestěhování do Břeclavi je to pro mě dost zásadní otázka. Taančím téměř 10 let na poli amatérském-jako člen. Ale jak mě jistě pochopíte, bez tance je dost těžko si náplň představit. Nechci říci, že tanec je prioritou mého života, ale už tam tak nějak patří..-) prosím napište informace. Katka Krejčová je můj vzor sympatií nejen k tanci, ale i k člověku. Studio Aysun znám a Latifach k nám taktéž jezdí - semináře. Tribal a Africký tanec patří k mým oblíbeným - Andrea Daněčková. Havajský tanec jsem okusila nedávno, bohužel naše lektorka nás nutila tento typ tance tančit v body-na zakrytí bříška:-( a v tom jsme se názorově neshodly, tak jsem si jen neužila, nevystupuji s ním. Díky za odpověď. Airin
P.S.: irena.kosmetik@seznam.cz

Přidat nový příspěvek